Хорольська районна рада

26 червня голова районної ради Віра Мартюк взяла участь у засіданні колегії райдержадміністрації під головуванням голови РДА Лариси Звірко

Переглядів: 218

26 червня голова районної ради Віра Мартюк взяла участь у засіданні колегії райдержадміністрації під головуванням голови РДА Лариси Звірко.
На порядок денний було винесено питання про хід виконання Комплексної програми розвитку фізичної кульутри та спорту Хорольського району на 2016 – 2020 роки у І кварталі 2019 року. При обговоренні доповіді сільськими головами району внесено пропозицію щодо організації роботи інструкторів з фізичної культури у сільській місцевості.
Наступне питання – про організацію роботи в районі щодо призначення субсидій на житлово – комунальні послуги, тверде паливо та скраплений газ.
В урочистій частині Лариса Миколаївна та Віра Анатоліївна нагородили Почесною грамотою облдержадміністрації Анатолія Івановича Крутька – заступника військового комісара – начальника відділу комплектування Хорольського РВК.
До Дня конституції вчитель історії Петракіївського НВК Юлія Швидка презентувала історичний опис становлення Конституції України.« повернутися до списку новин