Хорольська районна рада

20 липня відбувся семінар #Бюджет_участі2020, організований Хорольською районною радою спільно з відділом інвестиційної діяльності та проєктного менеджменту Полтавської обласної ради.

Переглядів: 134

20 липня відбувся семінар #Бюджет_участі2020, організований Хорольською районною радою спільно з відділом інвестиційної діяльності та проєктного менеджменту Полтавської обласної ради. Семінар провела проведела Олеся Дроботенко - спеціаліст відділоу інвестиційної діяльності та проєктного менеджменту Полтавської обласної ради.

У роботі семінару взяли участь  заступник голови районної ради Юлія Бойко, голова районної державної адміністрації Роман Гловацький, його заступник Дмитро Кудря. До участі також запрошені представники громадських організації, структурних підрозділів РДА та ініціативні мешканці Хорольщини.

Під час семінару поговорили про #Бюджет_участі2020,  #Шкільний_громадський_бюджет2020 та #обласний_конкурс_проєктів2020.

Разом з Олесею Дроботенко розгянули всі питання та пропозиції активних громадян, типові помилки про написанні проєктів,  сформували алгоритм грамотного проєкту.« повернутися до списку новин