Хорольська районна рада

Шановні вихователі та працівники дошкільних навчальних закладів! Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята!

Переглядів: 64

Шановні вихователі та працівники дошкільних навчальних закладів!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята!

Виховання наших дітей на початку їхнього життєвого шляху – непросте завдання, але від його успішного вирішення залежить майже все наше майбутнє. Щасливе дитинство і подальша доля кожної дитини залежить від мудрості вихователя, його терпіння, уваги до внутрішнього світу дитини. За допомогою своїх вихователів дошкільнята пізнають секрети навколишнього світу, вчаться любити і берегти свою Батьківщину.

Професія вихователя вимагає від людини глибокої самовіддачі, величезного терпіння і нескінченної любові до своєї справи.

В цей особливий День вітаємо вихователів і всіх дошкільних працівників Хорольщини! Бажаємо вам від усього серця здоров’я, натхнення, любові, здійснення усіх мрій та сподівань, а найголовніше – відчуття вдячності за свою роботу від дітей та батьків!

Нехай ніколи не згасає світло вашої душі, тепло вашого серця до улюбленої професії. Хай кожен ваш день буде сповнений енергією, любов’ю вихованців, підтримкою батьків та теплотою рідних.

З повагою голова районної ради Віра Мартюк, заступник голови районної ради Юлія Бойко, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради.

 « повернутися до списку новин