Хорольська районна рада

1 листопада в районному будинку культури відбулися урочистості з нагоди Дня соціального працівника

Переглядів: 142

1 листопада в районному будинку культури відбулися урочистості з нагоди Дня соціального працівника.
Голова районної ради Віра Мартюк, перший заступник голови РДА Сергій Абрамов привітали працівників соціальних установ району з професійним святом. До вітань доєдналися Заслужений працівник соціальної сфери Галина Козлова та міський голова Сергій Волошин.
На Хорольщині працює понад 500 працівників соціальної сфери в установах різних форм підпорядкування та галузевого спрямування, які допомагають жителям у складних ситуаціях, завжди підтримують соціально незахищені категорії населення, постійно працюють з людьми для підвищення соціальних стандартів життя в районі. І багато в чому саме завдяки результативній роботі службовців соціальної сфери, Хорольщина посідає високі місця в обласних і загальнодержавних рейтингах за рівнем соціального і економічного розвитку району.
За вагомий особистий внесок, багаторічну сумлінну працю, високі досягнення, до Дня соціального працівника ряд працівників сфери відзначені Подяками комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів, Почесними грамотами, Грамотами обласної державної адміністрації, Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації, Почесними грамотами, Грамотами та Подяками районної ради та райдержадміністрації, Подяками міської ради.
Творчі колективи Хорольщини з нагоди свята подарували святковий концерт.« повернутися до списку новин