Хорольська районна рада

ДЕПУТАТСЬКИЙ КОРПУС РАЙОННОЇ РАДИ, ГОЛОВА РАЙОННОЇ РАДИ ВІРА МАРТЮК, ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ ЮЛІЯ БОЙКО ТА ВИКОНАВЧИЙ АПАРАТ РАДИ ЩИРО ВІТАЮТЬ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ — ДНЕМ МАШИНОБУДІВНИКА!

Переглядів: 43

У четверту неділю вересня своє професійне свято відзначають машинобудівники України. Машинобудування було і залишається однією з найбільш важливих і перспективних галузей промисловості України і Хорольщина завжди мала досягнення у цій галузі. Рівноправним партнером серед підприємств галузі є і підприємство ПрАТ „Хорольський механічний завод? на чолі з головою правління, Заслуженим машинобудівником України, депутатом Полтавської обласної ради Михайлом Міщенком.

Cамовідданою працею і наснагою працівники галузі закладають фундамент економічного зростання Хорольського краю. Ваші професіоналізм і наполегливість забезпечують підвищення конкурентоздатності вітчизняної продукції та зміцнення позицій України на світових ринках.
Зичимо вам у цей святковий день міцного здоров'я, сімейного затишку, щастя та розбудови галузі машинобудування в ім'я економічного зростання України і Хорольщини!

Депутатський корпус районної ради, голова районної ради Віра Мартюк, заступник голови Юлія Бойко та виконавчий апарат ради щиро вітають вас з професійним святом — Днем машинобудівника!« повернутися до списку новин