Хорольська районна рада

25 червня в залі засідань районної ради відбувся семінар на тему «Фонд енергоефективності, як інструмент підтримки ОСББ при впровадженні заходів з термомодернізації»

Переглядів: 226

25 червня в залі засідань районної ради відбувся семінар на тему «Фонд енергоефективності, як інструмент підтримки ОСББ при впровадженні заходів з термомодернізації».
Організатором проведення заходу виступила Асоціація Об’єднань Співвласників Багатоквартирних Будинків «Ініціатива».
З вітальним словом до учасників семінару звернулися заступник голови районної ради Роман Гловацький та голова АОСББ Руслан Левін.
Спікери заходу Вікторія Курилко – регіональний координатор Проекту ЄС/ПРООН у Полтавській області та Володимир Колієнко – регіональний консультант проекту IFC.
Участь в семінарі взяли голови та представники ОСББ Хорольщини.
Під час роботи було презентовано проект ЄС/ПРООН «Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень» (HOUSES), презентовано Фонд енергоефективності та розглянуто питання енергоефективності у загальній стратегії розвитку багатоквартирного житлового будинку.
Районна рада висловлює подяку керівництву Асоціації ОСББ «Ініціатива» за проведення Форуму і готова надалі сприяти, та підтримувати організацію заходів, спрямованих на енергомодернізацію соціальної інфраструктури, багатоквартирних та приватних домоволодінь Хорольщини.« повернутися до списку новин