Хорольська районна рада

25 вересня відбулася зустріч з учасниками АТО/ООС.

Переглядів: 63

25 вересня відбулася зустріч з учасниками АТО/ООС. В розмові з демобілізованими бійцями взяли участь заступник голови районної ради Юлія Бойко, голова райдержадміністрації Роман Гловацький, його заступник Дмитро Кудря, головний лікар КНП «Хорольська ЦРЛ» Михайло Виноград, головний лікар КНП «Хорольський районний центр ПМСД» Леонід Соболь та начальник відділу соціального захисту населення Вікторія Лопітько.

У ході зустрічі, у формі діалогу, обговорювалися питання лікування та забезпечення ліками учасників АТО/ООС.

Також були розглянуті актуальні питання щодо соціального захисту учасників АТО, зокрема про право один раз на рік отримувати безоплатні послуги з проходження санаторно-курортного лікування.

Як повідомив головний лікар КНП «Хорольський районний центр ПМСД» Леонід Соболь, для того, щоб отримати путівку для проходження санаторно-курортного лікування необхідно звернутися до свого сімейного лікаря, який надасть всі необхідні довідки та повідомить у відповідні служби. Також Леонід Соболь звернув увагу на те, що лабораторні діагностичні дослідження, за направленням сімейного лікаря є безкоштовні.

 Михайло Виноград  зауважив, що кожен учасник АТО має право скористатися урядовою програмою реімбурсації «Доступні ліки», отримавши їх безкоштовно. Для цього їм потрібно звернутися до сімейного лікаря.

Також, фахівці райдержадміністрації розповіли про стан виконання чинного законодавства щодо забезпечення соціальних гарантій учасників бойових дій. Заступник голови районної ради Юлія Бойко, голова райдержадміністрації Роман Гловацький подякували присутнім за відверту розмову і нагадали, що учасники АТО/ОСС можуть не лише у визначений час, а будь-коли звертатися з проблемами, вирішення яких перебуває в компетенції районної ради та райдержадміністрації.« повернутися до списку новин