Хорольська районна рада

ХОРОЛЬСЬКІ ШКОЛЯРІ В ПЕРЕДДЕНЬ ДНЯ СОБОРНОСТІ ВИГОТОВИЛИ НАЙДОВШУ В УКРАЇНІ ПАПЕРОВУ ГІРЛЯНДУ

Переглядів: 600

    Хорольські школярі в переддень Дня Соборності України виготовили найдовшу в Україні паперову гірлянду, встановивши Національний Рекорд. 20 січня в районному центрі учнівська молодь району об’єдналась в символічний ланцюг єднання та продемонструвала зроблену власноруч кількакілометрову паперову гірлянду.

    Ініціатором акції стала молодіжна громадська організація „Молодіжний парламент Хорольщини“. Акцію активно підтримав відділ освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації, який і допоміг втілити ідею в життя. Дух суперництва та віра в Соборну Незалежну Україну змогли об’єднати школярів міста і села, різного віку і уподобань. Святкова акція  продемонструвала те, як гарні справи згуртовують всіх нас і сприяють утвердженню громадянської злагоди в суспільстві. Представники Національного реєстру рекордів, що прибули на запрошення школярів до райцентру, зафіксували Національний рекорд в даній номінації. Довжина зробленої власними руками паперової гірлянди  - 14,091 км. Шкода, що мороз і вітер дещо завадив розгорнути гірлянду повністю (по попередніх підрахунках її довжина мала бути більше 19 км). Керівник Національного Реєстру Рекордів Лана Вєтрова привітала учнів зі встановленням Національного рекорду.
     Привітати школярів зі встановленням Національного рекорду та висловити найщиріші побажання з нагоди Дня Соборності України прибули на захід голова райдержадміністрації Л.М.Звірко, голова районної ради В.А.Мартюк, депутат обласної ради Фахраддін Мухтаров, за фінансової підтримки якого і став можливим даний захід, міський голова С.М.Волошин. 
Вони висловили слова подяки всім учасникам заходу, особисто заступнику голови районної ради Р.М.Гловацькому, який одним із перших ініціював проведення акції єднання. На завершення заходу всі учасники змогли сфотографуватися на пам’ятні світлини. Плекаймо все, що працює на ідею загальнонаціональної єдності, заради щасливого майбутнього України.

За матеріалами Хорольської районної державної адміністрації

 « повернутися до списку новин