Хорольська районна рада

31 жовтня голова районної ради Віра Мартюк, спільно з головою райдержадміністрації Ларисою Звірко та першим заступником голови РДА Сергієм Абрамовим, взяла участь у ХІ звітно-виборчій конференції Хорольської районної організації ветеранів

Переглядів: 203

31 жовтня голова районної ради Віра Мартюк, спільно з головою райдержадміністрації Ларисою Звірко та першим заступником голови РДА Сергієм Абрамовим, взяла участь у ХІ звітно-виборчій конференції Хорольської районної організації ветеранів. У роботі конференції взяв участь Віктор Тесля – голова обласної ради ветеранів.
Перед початком засідання учні Хорольської гімназії привітали учасників творчими композиціями.
Районна рада ветеранів прозвітувала про результати своєї діяльності за попередній період. В обговоренні доповідачі відзначили досягнення ветеранської організації і важливі питання, що турбують людей похилого віку. Григорій Шевель акцентував увагу на перспективах і потенціалі ветеранської діяльності в умовах децентралізації.
Очільники району у своїй промові відзначили важливість підтримки районної організації ветеранів, проінформували про хід вирішення важливих для людей похилого віку питань та вручили подяку голові ради ветеранів Дмитру Кражану.
За підтримку районної ветеранської організації голова обласної організації Віктор Тесля вручив Вірі Анатоліївні та Ларисі Миколаївні подяки. Цьогоріч Хорольська районна організація ветеранів посіла перше місце в обласному рейтингу та була відзначена дипломом.
Учасники конференції обрали новий склад районної ради ветеранів у кількості 41 представник. Головою ради ветеранів обрано Олександра Козирода. Дмитра Андрійовича Кражана обрано почесним головою ради ветеранів.
У новообраному складі районна рада ветеранів сформувала ряд комісій, діяльність яких спрямована на вирішення низки важливих для людей похилого віку питань.« повернутися до списку новин