Хорольська районна рада

20 лютого голова районної ради Віра Мартюк провела виїздний прийом громадян у Андріївській сільській раді

Переглядів: 94

20 лютого голова районної ради Віра Мартюк провела виїздний прийом громадян у Андріївській сільській раді. Участь в роботі взяли депутат обласної ради Фахраддін Мухтаров, депутат районної ради Микола Лебедка та сільський голова Володимир Данилейко.
Віра Анатоліївна проінформувала жителів сільської ради про результати роботи районної влади за 2019 рік. Протягом року вдалося значно покращити матеріально-технічну базу Хорольської ЦРЛ. Нині лікарня в переліку опорних лікувальних закладів Полтавської області. Вдалося провести ремонтні роботи в ряді навчальних закладів району, в тому числі у Андріївській ЗОШ. Завдяки злагодженій роботі районної і сільських рад району вдалося забезпечити інсуліном всіх пацієнтів із сільської місцевості. Приділено значну увагу соціальній сфері.
З присутніми на зібранні мешканцями громади було обговорено питання, що їх найбільше турбують. Зокрема, впровадження реформи децентралізації та сфера житлово-комунальних послуг.
На запрошення директора школи Івана Жолубака посадовці оглянули навчальний заклад. Завдяки злагодженій роботі депутатів обласної, районної. сільської рад та виконавчої влади району вдалося значно посилити матеріальну базу навчального закладу. Особливою гордістю школи є сучасний кабінет української мови.
Віра Анатоліївна та Фахраддін Аладдінович також відвідали Андріївську амбулаторію, в якій ведуться ремонтні роботи, по завершенню яких сучасний медичний заклад буде підготовлено до надання первинної медичної допомоги жителям у сільській місцевості.« повернутися до списку новин