Хорольська районна рада

Барви Хорольщини .Фестиваль розширює межі.

Переглядів: 680

   17  червня 2016 року на мальовничому березі річки Голоубиха, що поблизу районного центру, в черговий раз відбувся регіональний фестиваль народної творчості "Барви Хорольщини".

 В царемонії відкриття фестивалю народної творчості взяли участь голова районної ради Віра Мартюк та голова районної державної адміністрації Лариса Звірко .

 Без сумніву свято вдалося на славу.

 Вмілі господині пригощали всіх охочих варениками, народні вмільці демонстрували свої витвори образотворчого мистецтва (картини, вишиванки, ляльки-мотанки, вироби з глини та дерева, вироби вишиті бісером, оберіги тощо), а молоді козаки хизувалися своїми кіньми.

 В пісенній частині фестивалю народної творчості як зазвичай взяли участь колективи не тільки Хорольщини, а всього Полтавського краю.

 Художні колективи дарували гостям пісню, нашу Українську народну, яка з поконвіків, в часи незгод, змушувала наш народ вставати з колін і скидати ярмо гнобителів, а в часи спокою - звеселяла душу. Адже саме пісня пробуджує силу і велич нашого народу, дає нам можливість відчути могутнє коріння дідів-прадідів.

 В програмі фестивалю було і дефіле наших красунь які показали гостям чудові вишиванки, що вкотре нагадало про природну красу українського народу, і конкурс на кращу господиню яка зварила вареники та почастувала ними гостей.

 Окремо слід відзначити конкурс короваїв.

 Як відомо хліб усьому голова, але короваї які були представлені на огляд глядачам це, без перебільшення, витвори мистецтва.

 До речі , після завершення фестивалю всі короваї були передані до будинків –інтернатів, людям із обмеженими можливостями.

 Учасники та гості фестивалю народної творчості "Барви Хорольшини" висловили слова вдячності організаторам за чудову організацію свята та побажали художнім колективам нових творчих звершеннь.  Окрему подяку висловили депутату обласної ради Фахраддіну Мухтарову за фінансову підтримку фестивалю та підтримку народних талантів.

 Більше фото фестивалю тут.« повернутися до списку новин