Хорольська районна рада

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я голови районної ради Про  затвердження складу конкурсної комісії з відбору кандидата на посаду директора Хорольського районного будинку культури

Переглядів: 116

УКРАЇНА

ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСТЬ

ХОРОЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

06 жовтня  2020 року                  

                                                       № 34

 

Про  затвердження складу конкурсної комісії з відбору кандидата на посаду директора Хорольського районного будинку культури

      Відповідно до ст.55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.213 Закону України «Про культуру», Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів», Положення про порядок призначення на посаду та звільнення з посади керівників підприємств (установ, організацій, закладів), які належать до спільної власності територіальних громад Хорольського району, укладення та розірвання з ними контрактів, затвердженого рішенням  17 сесії районної ради 7 скликання від 02.06.17 №245-XVII, подання Хорольської районної державної адміністрації, райкому профспілки працівників культури, трудового колективу Хорольського районного будинку культури про делегування до складу конкурсної комісії кандидатур, розпорядження голови Хорольської районної  ради від 29.09. 2020р. №32  "Про проведення конкурсу на посаду директора Хорольського районного будинку культури " та опублікованого оголошення про проведення конкурсного відбору на посаду директора Хорольського районного будинку культури 29.09.20, вирішила:

  1. Утворити конкурсну комісію з відбору кандидата на посаду директора Хорольського районного будинку культури у кількості  дев¢яти членів (далі – Конкурсна комісія).
  2. Затвердити персональний склад Конкурсної комісії (додається).
  3. Призначити секретарем Конкурсної комісії (без права голосу під час голосування) Остапенко М.М.– головного спеціаліста відділу культури Хорольської районної державної адміністрації.
  4. Призначити перше засідання Конкурсної комісії на 10 листопада 2020 року,  на 10.00 годину ранку в кімнаті депутата, за адресою:вул. 1 Травня,4, м.Хорол.
  5. Документи кандидатів на посаду директора Хорольського районного будинку культури, прийняті для участі в конкурсі, передавати на розгляд Конкурсної комісії.
  6. Секретарю Конкурсної комісії здійснити заходи щодо організації та проведення першого засідання з дотриманням норм чинного законодавства.
  7. Дане розпорядження невідкладно підлягає опублікуванню на сайті Хорольської районної ради.
  8. Контроль за виконанням розпорядження покласти на начальника відділу управління майном Хорольської районної ради Малюжка В.В.

 

 

Голова районної ради                                                                      В.А.Мартюк

 « повернутися до списку новин