Хорольська районна рада

24 лютого голова районної ради Віра Мартюк взяла участь у щотижневій нараді, яку провів голова районної державної адміністрації Роман Гловацький

Переглядів: 109

24 лютого голова районної ради Віра Мартюк взяла участь у щотижневій нараді, яку провів голова районної державної адміністрації Роман Гловацький.
На нараду були запрошені керівники структурних підрозділів РДА, керівники районних органів виконавчої влади та представники районних засобів масової інформації.
До повістки денної були включені наступні питання:
1.Про стан дорожнього покриття автомобільних доріг на території Хорольського району та встановлення відповідних дорожніх знаків на території міста Хорол та району.
2.Про проведену роботу управлінням соціального захисту населення районної державної адміністрації щодо достовірності поданої інформації отримувачів соціальних виплат.
3. Про надзвичайні ситуації та небезпечні події, які відбулися на території району в період з 17 лютого по 23 лютого 2020 року.
За результатами розгляду питань дані відповідні доручення та рекомендації відповідальним виконавцям.« повернутися до списку новин