Хорольська районна рада

Відбулася завершальна в цьому році сесія ради.

Переглядів: 596

28 грудня за головування Віри Мартюк відбулася 14, завершальна в цьому році, сесія районної ради.  На повістку денну сесії було винесено питання про внесення змін до програми соціального захисту населення Хорольського району на 2017 – 2020 роки та про приведення рішення сесії районної ради від 21.12.2016 №171-ХІІІ «Про районний бюджет на 2017 рік» у відповідність до Закону України «Про державний бюджет України на 2017 рік» та рішення сесії обласної ради від 23.12.2016 року.

 Роботі сесії передувало спільне засідання постійних комісій на якому депутати опрацювали питання включені до повістки денної пленарного засідання та обмінялися інформацією і думками стосовно перспектив розвитку медицини на Хорольщині.

 По питаннях винесених на сесію депутати ухвали відповідні висновки.

 До початку роботи сесії депутатів районної ради та всіх присутніх з Новорічними святами привітали учасники творчого колективу Районного будинку культури які побажали громаді Хорольського району благополуччя, економічного та соціального розквіту.

 З доповідями по повістці денній виступили Вікторія Лопітько – начальник управління соціального захисту населення районної державної адміністрації та Григорій Носенко - начальник фінансового управління районної державної адміністрації.

 З огляду на те, що всі питання були обговорені на спільній комісії сесія відбулася в конструктивному руслі.

 За наслідками розгляду сесійних питань депутати ухвалили відповідні рішення« повернутися до списку новин