Хорольська районна рада

Полтавщина допомагає Авдіївці

Переглядів: 681

    У місті Авдіївка Донецької області оголошено надзвичайний стан. Критично важлива інфраструктура Авдіївки була зруйнована і виникла загроза гуманітарної катастрофи. 
По Полтавській області оголошується масштабна акція по допомозі цивільному населенню та захисникам Авдіївки. При Хорольській райдержадміністрації, Хорольській районній раді , Центрі соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, Центрі учасників АТО створено координаційний центр, збір необхідних матеріалів для постраждалих районів. Відповідно до цього пропоную громадам району найкоротший термін (2-3 лютого) долучитися до збору необхідних речей. 
Центр прийому гуманітарної допомоги: 
1. Хорольська районна рада, вул.1 Травня , 4 каб №17 
Список необхідних речей: 
1. Теплий одяг усіх розмірів. 
2. Ковдри, пледи. 
3. Будівельні матеріали: скло, шифер, лінолеум. 
4. Ліхтарики. 
5. Дизельне паливо (зимове). 
6. Бензин А-95. 
7. Продукти довгострокового зберігання. 
8. Медикаменти: антибіотики і антивірусні препарати. 
9. Генератори, буржуйки. 
10. Термічні грілки. 
11. Одноразовий посуд, вологі серветки.

     Ситуація під Авдіївкою залишається тяжкою. Сьогодні зранку, за повідомленням голови Донецької ОВЦА Павла Жебрівського, терористи вогнем з "Градів" частково зруйнували 20 житлових будинків.

- Тому сьогодні величезна потреба у будівельних матеріалів для відновлення житла: скло, шифер, дерево, плівка, лінолеум. Необхідні також медикаменти для польового шпиталю. Гостра потреба також у пальному для генераторів - це "зимовий" дизель і 95 бензин, - повідомив телефоном Павло Жебрівський, який зараз знаходиться у Авдіївці.

 Голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький терміново зв'язався з очільником Донецької адміністрації з пропозицією допомоги.

- Вже сьогодні виділяю кошти на допомогу Авдіївці будівельними матеріалами. Також терміново придбаємо електроліхтарі для родин, які залишились без світла. Плануємо також забезпечити півтори сотні літрів пального для генераторів. Окремо домовились з керівником КП "Полтавафарм" Валерієм Прядком щодо чергової партії медикаментів для наших захисників у польовому шпиталі. Закликаю депутатів Полтавської обласної ради сконсолідувати зусилля для допомоги Авдіївці, нашим захисникам. Свої пропозиції допомоги можна залишати у координаційному центрі, який діє у обласній раді за телефоном 099 414 16 26 Євгенія, - закликав голова Полтавської обласної ради.

В статті використані матеріали Полтавської обласної ради

 « повернутися до списку новин