Хорольська районна рада

26 квітня на Хорольщині проведено заходи з відзначення річниці аварії на ЧАЕС

Переглядів: 464

Цього весняного дня, 33 роки тому, Україна  пережила смертоносну аварію на Чорнобильській АЕС. Відтоді ця дата для всього світу стала днем скорботи за жертвами трагедії.

26 квітня на Хорольщині проведено заходи з відзначення річниці аварії на ЧАЕС, участь в яких взяли ліквідатори аварії, їх рідні та близькі, студентська та учнівська молодь, представники депутатського корпусу, службовці органів самоврядування і державної служби, учасники громадських об’єднань, представники установ та організацій, небайдужі жителі району.

Голова районної ради Віра Мартюк, в.о. голови райдержадміністрації Сергій Абрамов, міський голова Сергій Волошин, військовий комісар Дмитро Чернець, голова ГО «Хорольська районна організація ветеранів Чорнобиля «Дзвони» Олександр Гуляєв, голова ГО "Хорольська районна організація ветеранів України" Дмитро Кражан взяли участь у заходах, що проходили в районному центрі. Спільно з Петракіївським сільським головою Григорієм Тритяком, очільники району взяли участь в пам'ятних заходах в с. Петракіївка. Посадовці зустрілися з ліквідаторами, обговорили нагальні питання та запевнили їх про повну підтримку районною владою.

Голова ГО «Хорольська районна організація ветеранів Чорнобиля  «Дзвони» Олександр Гуляєв відзначив Подякою голову районної ради Віру Мартюк та депутата обласної ради Фахраддіна Мухтарова за сприяння і підтримку діяльності організації.


Щороку ми разом згадуємо і сумуємо за героями, які віддали власні життя заради наших. Вічна і світла їм пам'ять.
Безмежна шана і доземний уклін ліквідаторам, які живуть поряд з нами. Навряд чи колись вони забудуть ті лихі дні посеред весняного квіту. 
Шановні учасники ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, бажаємо Вам, вашим рідним і близьким доброго здоров'я, щастя та добробуту. 
 « повернутися до списку новин