Хорольська районна рада

11 грудня голова районної ради Віра Мартюк та виконувач обов’язків голови райдержадміністрації Сергій Абрамов взяли участь в загальних зборах громадської організації ветеранів-чорнобильців «Дзвони»

Переглядів: 122

11 грудня голова районної ради Віра Мартюк та виконувач обов’язків голови райдержадміністрації Сергій Абрамов взяли участь в загальних зборах громадської організації ветеранів-чорнобильців «Дзвони», що були проведені у залі засідань районної ради під головуванням Олександра Гуляєва.
На збори були також запрошені представники управління соціального захисту РДА, районного відділення АТ «Ощадбанк», ПАТ «Полтавагаз» та ТОВ «Полтаваенергозбут».
Начальник УСЗН Вікторія Лопітько провела учасникам зборів презентацію щодо пільгового забезпечення учасників ліквідації аварії на ЧАЕС.
Чимало запитань в учасників зборів викликають механізми компенсації пільг через банківську установу та взаємодія з компаніями-надавачами житлово-комунальних послуг. На частину запитань представниками надано роз’яснення в ході зібрання. Ряд питань взято до уваги з метою доопрацювання сервісних послуг.
Віра Анатоліївна та Сергій Гаврилович подякували ветеранам-ліквідаторам за їх участь у відсічі радіоактивної загрози та запевнили в своїй підтримці при вирішенні проблемних питань. Було запропоновано співпрацю в подібному форматі з метою своєчасного виявлення і усунення незручностей при монетизації пільг та для своєчасного інформування про законодавчі нововведення.« повернутися до списку новин