Хорольська районна рада

В переддень Дня медичного працівника у Хорольському районному будинку культури відбулися урочистості з нагоди свята

Переглядів: 297

В переддень Дня медичного працівника у Хорольському районному будинку культури відбулися урочистості з нагоди свята.
Заступник голови районної ради Роман Гловацький, голова райдержадміністрації Лариса Звірко, депутат обласної ради Фахраддін Мухтаров та заступник голови міської ради Яна Карманська вручили відзнаки лауреатам районної Премії ім. М.Т. Полонського, нагородили Почесними грамотами, Грамотами, Подяками обласної ради, Департаменту охорони здоров’я ОДА, районної ради та райдержадміністрації ряд працівників закладів охорони здоров’я району.
У вітальній промові представники районної влади та депутат обласної ради наголосили на повній підтримці районної медицини.
Керівники КНП «Хорольська ЦРЛ» Михайло Виноград і КНП «Хорольський ЛЗ ЦПМСД» Леонід Соболь та голови профспілкових організацій установ Тетяна Бабай і Тетяна Костиренко у своїй промові привітали колег зі святом, відзначили вірність обраного напряму по розвитку установ та повну підтримку організацій з боку районної влади, особливо депутатського корпусу. Окремі слова вдячності депутату районної ради Анатолію Пасюті за багаторічну допомогу районним закладам охорони здоров’я. За сумлінне виконання посадових обов’язків та з нагоди свята головні лікарі установ відзначили грамотами та подяками ряд працівників.
Творчі колективи та виконавці закладів культури району подарувати медичним працівникам з нагоди професійного свята концерт.« повернутися до списку новин