Хорольська районна рада

Дорогі медичні працівники!

Переглядів: 196

Дорогі медичні працівники!
З нагоди Вашого професійного свята - Дня медичного працівника, прийміть сердечну подяку за Вашу віддану працю, безмежне милосердя, професійність, високу моральність та лікарську честь.
Це свято разом з Вами відзначають тисячі людей Хорольщини, яким Ви подарували радість перемоги над недугами, які вірять у Ваш талант, вміння, професіоналізм, у Вашу постійну готовність прийти на допомогу.
Віримо, що лікарська честь і громадянська відповідальність, працьовитість і самовідданість будуть завжди слугувати людині та дарувати надію і віру.
Земний уклін ветеранам охорони здоров’я, які присвятили своє життя складній і відповідальній професії – врятуванню людського життя та здоров’я. 
Від усього серця депутатський корпус, голова районної ради Віра Мартюк, заступник голови Роман Гловацький та виконавчий апарат районної ради вітають Вас з професійним святом. Бажаємо Вам міцного здоров’я, успіхів, наснаги, достатку та доброго настрою. 
Хай усе хороше, зроблене з душею та натхненням, повертається до Вас сторицею! Нехай кожна мить життя радує своєю неповторністю!
Зі святом Вас! Щастя Вам і добра! І нехай клятва Гіппократа ніколи не буде обтяжливим обов’язком, а лише приємною місією!« повернутися до списку новин