Хорольська районна рада

10 лютого заступник голови облдержадміністрації Євген Греков представив активу Хорольщини новопризначеного голову РДА Романа Гловацького

Переглядів: 142

10 лютого заступник голови облдержадміністрації Євген Греков представив активу Хорольщини новопризначеного голову РДА Романа Гловацького.
В заході взяли участь народний депутат Анастасія Ляшенко, депутати обласної ради Михайло Міщенко та Фахраддін Мухтаров, голова та депутати районної ради, сільські та міський голови, посадовці самоврядування, державної служби, представники установ і організацій, громадськість району.
Євген Анатолійович ознайомив присутніх із Розпорядженням Президента України Володимира Зеленського про призначення на посаду голови Хорольської РДА Романа Гловацького та окреслив коло завдань для новопризначеного очільника виконавчої влади району.
Анастасія Олексіївна привітала Романа Миколайовича із призначенням на відповідальну посаду та висловила свою підтримку у справі розвитку Хорольської громади.
Віра Анатоліївна від імені депутатського корпусу районної ради побажала Роману Миколайовичу наснаги та державницької виваженості у подальшому служінні громаді на новій посаді та відзначила готовність депутатського корпусу районної ради і надалі співпрацювати та надавати підтримку на благо жителів району.
В ході зібрання було обговорено ряд важливих для Хорольщини питань. Зокрема питання державної підтримки реалізації проектів в галузі освіти та охорони здоров’я, питання земельної реформи. Особливою увагою відзначено впровадження реформи Децентралізації на Хорольщині.
Позиція народного депутата, депутатів обласної ради від Хорольщини, депутатів районної ради – підтримати створення однієї об’єднаної Хорольської громади.« повернутися до списку новин