Хорольська районна рада

Про засідання громадської ради

Переглядів: 585

   

24 січня за головування Василя Олексенка відбулося чергове засідання громадської ради при голові Хорольської районної ради.

 В засіданні , прийняли участь члени громадської ради Микола Копайгора, Сергій Дейкун , Валерій Логвіненко , Віктор Емець , Тетяна Візнер , Олександр Савін , Олександр Стеценко , Віталій Гайдай, Валентина Весна, заступник голови районної державної адміністрації Сергій Абрамов та заступник голови районної ради Роман Гловацький.

 На повістку денну були винесені питання пов’язані із використанням бюджетних коштів під час здійснення будівельно-ремонтних робіт, підтримки інвалідів та громадян, в першу чергу дітей, які попали в скрутну життєву ситуацію і потребують коштів на лікування, а також щодо координації дій влади та громадських організацій по розвитку та популяризації фізичної культури та спорту серед молоді і забезпечення навчальних закладів питною водою.

 В ході жвавих обговорень представники громадськості дійшли спільної згоди щодо організації «круглих столів» по питаннях використання бюджетних коштів під час здійснення будівельно-ремонтних робіт і координації дій по питаннях розвитку та популяризації фізичної культури та спорту серед молоді.

 Крім того учасники зібрання з розумінням віднеслися до проблем забезпечення життєдіяльності інвалідів і людей які потрапили в скрутну життєву ситуацію і вирішили підтримати розпорядників бюджетних коштів для надання їм фінансової допомоги.

 Особливо жваво було обговорено питання забезпечення навчальних закладів якісною питною водою.

 З цією метою громадські діячі запропонували звернутись до керівників району із пропозицією внести зміни до вже діючої бюджетної програми «Питна вода» і закласти кошти на фінансування заходів по забезпеченню дітей якісною питною водою.

 В цілому засідання громадської ради відбулося в конструктивній, діловій обстановці.

 Приймаючи рішення по піднятих питаннях громадськість врахувала думку присутніх на зібранні представників районної влади, а це дає підстави стверджувати, що в питаннях соціального розвитку району громадське суспільство і районна влада єдині.« повернутися до списку новин