Хорольська районна рада
Хорольський район, Полтавська область

12 серпня 2020 року на Хорольщині з дотриманням протиепідеміологічних заходів проведено районне свято «Сузір’я талантів Хорольщини», яке має на меті відзначення талановитої молоді.

Переглядів: 129

12 серпня 2020 року на Хорольщині з дотриманням протиепідеміологічних заходів проведено районне свято «Сузір’я талантів Хорольщини», яке має на меті відзначення талановитої молоді. Організаторами заходу є відділ освіти, молоді та спорту РДА, відділ культури і туризму РДА за підтримки районної ради та райдержадміністрації.В цьому році на матеріальне заохочення переможців і призерів Міжнародних, Всеукраїнських та обласних олімпіад, турнірів і конкурсів згідно районної програми „Опікуємося освітою на 2017-2020р. з районного бюджету виділено – 47,2 тис. грн. на матеріальне заохочення учителів, які підготували переможців і призерів – 21,5 тис. грн. Для заохочення учнів, що мають досягнення в галузі культури та їх наставників згідно Районної програми розвитку культури і туризму з районного бюджету виділено – 30.2 тис. грн. Талановиту молодь привітали голова районної ради Віра Мартюк, голова райдержадміністрації Гловацький Роман та депутат Полтавської обласної ради Фахраддін Мухтаров нагородили переможців інтелектуальних, освітніх, культурних, мистецьких, спортивних конкурсів, олімпіад, змагань, відповідно до номінацій та їхніх учителів, які допомагають з ранніх років обрати вірний життєвий шлях.

Віра Мартюк подякувала талановитій молоді нашого краю, їхнім вчителям та наставникам за високі досягнення та побажала подальших успіхів у всіх наступних починаннях.

« повернутися до списку новин