Хорольська районна рада

27 листопада відбулося спільне засідання постійних комісій з бюджетно-фінансової діяльності та з питань бюджетно-фінансової діяльності та управління майном під головуванням Леоніда Соболя

Переглядів: 131

27 листопада відбулося спільне засідання постійних комісій з бюджетно-фінансової діяльності та з питань бюджетно-фінансової діяльності та управління майном під головуванням Леоніда Соболя. Участь в засіданні взяли депутати обох комісій, голова районної ради Віра Мартюк, виконувач обов’язків голови райдержадміністрації Сергій Абрамов, заступник голови районної ради Роман Гловацький та головний редактор газети «Вісті Хорольщини» Наталія Ватуля. На порядок денний винесено 16 питань.
1. Про хід виконання програми "Опікуємося освітою" на 2017-2020 роки.
2. Про організацію та проведення спільних профілактичних заходів, спрямованих на соціальний і правовий захист дітей, запобігання їх бездоглядності та безпритульності, профілактику правопорушень.
3. Про стан виконання районним центром соціальних служб для сімї, дітей та молоді Програми соціального захисту населення Хорольського району на 2017 – 2020 роки у 2019 році.
4. Про виконання умов контракту керівником комунального некомерційного підприємства "Хорольська центральна районна лікарня" Хорольської районної ради Полтавської області.
5. Про Програму забезпечення препаратами інсуліну хворих на цукровий
діабет жителів Хорольського району на 2019 -2021 роки.
6. Про внесення змін до Комплексної програми розвитку та підтримки комунального некомерційного підприємства "Хорольська центральна районна лікарня " Хорольської районної ради Полтавської області на 2019 – 2021 роки та Порядок розподілу і використання коштів, передбачених в районному бюджеті на фінансову підтримку комунального некомерційного підприємства "Хорольська центральна районна лікарня " Хорольської районної ради Полтавської області.
7. Про внесення змін до Положення про платні послуги, які надаються комунальним некомерційним підприємством "Хорольська центральна районна лікарня" Хорольської районної ради Полтавської області та Тарифів на платні послуги, які надаються комунальним некомерційним підприємством "Хорольська центральна районна лікарня" Хорольської районної ради Полтавської області.
8. Про внесення змін до рішення тридцять другої сесії сьомого скликання № 632 – ХХХІІ від 21.06.2019 року "Про реорганізацію амбулаторій загальної практики – сімейної медицини комунального некомерційного підприємства "Хорольський районний центр первинної медико – санітарної допомоги" Хорольської районної ради Полтавської області.
9. Про внесення змін до Програми соціального захисту населення Хорольського району на 2017 - 2020 роки

10. Про внесення змін до районної комплексної Програми підтримки та розвитку матеріальної бази підприємств, установ і організацій, що є спільною власністю територіальних громад району на 2016-2020 роки.
11. Про використання коштів від оренди майна спільної власності територіальних громад Хорольського району у 2020 році.
12. Про надання згоди на прийняття у спільну власність територіальних громад Хорольського району нерухомого манйа, розміщеного за адресою: м. Хорол, вул. Незалежності, 21/а.
13. Про внесення змін до показників районного бюджету на 2019 рік.
14. Про прийняття у 2020 році із сільських бюджетів до районного бюджету міжбюджетних трансфертів (іншої субвенції).
15. Про план роботи постійної комісії районної ради з питань бюджетно-фінансової діяльності та управління майном на 2020 рік.
16. Про план роботи постійної комісії районної ради з гуманітарних питань, молодіжної політики та соціально - трудових відносин на 2020 рік.

За результатами роботи комісії погоджено винесення і розгляд питаннь порядку денного на сесії районної ради.« повернутися до списку новин