Хорольська районна рада

14 квітня голова районної ради Віра Мартюк та голова райдержадміністрації Роман Гловацький з робочим візитом відвідали КНП «Хорольська ЦРЛ» та КНП «Хорольський ЦПМСД»

Переглядів: 156

14 квітня голова районної ради Віра Мартюк та голова райдержадміністрації Роман Гловацький з робочим візитом відвідали КНП «Хорольська ЦРЛ» та КНП «Хорольський ЦПМСД». Метою візиту є перевірка готовності медичних закладів району та їх належного забезпечення на випадок поширення вірусу COVID-19.
Головний лікар ЦРЛ Михайло Виноград проінформував про готовність закладу до роботи у випадку ускладнення санітарно-епідеміологічної ситуації на території району.
В лікарні облаштовано відділення на 20 ліжкомісць для обсервації медпрацівників на випадок їх контакту із пацієнтами, інфікованими коронавірусом.
Головний лікар ЦПМСД Леонід Соболь проінформував посадовців про готовність первинної ланки медицини на випадок погіршення ситуації.
Також Леонід Миколайович продемонстрував аналізатори, придбані за кошти районного бюджету. Завдяки даному обладнанню первинна ланка самостійно виконує ряд аналізів пацієнтів, що пришвидшує обстеження та покращує якість надання медичних послуг.
Окремі слова подяки медперсоналу закладів адресовані приватному підприємцю Пазій Людмилі Миколаївні та її колективу, які здійснюють пошив медичних костюмів високої якості.
В цілому на заходи та придбання матеріалів і обладнання для боротьби з поширенням COVID-19 медзакладам Хорольщини з районного бюджету було спрямовано 610 тисяч гривень, 343 тисячі надали міська та сільські ради та 379 тисяч гривень (станом на 10.04.2020) благодійної допомоги надали підприємства, установи, приватні підприємці та жителі району. Також районній лікарні надійшло матеріальної допомоги вартістю майже 105 тисяч гривень.
На ці кошти було придбано засоби захисту, дезінфікуючи засоби, медичне обладнання необхідне для протидії коронавірусу у випадку його поширення.« повернутися до списку новин