Хорольська районна рада

7 лютого під головуванням голови районної ради Віри Мартюк відбулося пленарне засідання 38 позачергової сесії Хорольської районної ради 7 скликання

Переглядів: 142

7 лютого під головуванням голови районної ради Віри Мартюк відбулося пленарне засідання 38 позачергової сесії Хорольської районної ради 7 скликання. 25 депутатів із 34 прийняли участь у засіданні.
У роботі сесії взяли участь виконувач обов’язків голови районної державної адміністрації Сергій Абрамов, депутат обласної ради Михайло Міщенко, керівники установ та організацій району, представники громадськості, ЗМІ.
Перед початком сесійної роботи очільники району привітали із Днем народження депутата районної ради Григорія Старінцева та вручили йому квіти.
На засіданні було розглянуто 2 питання порядку денного.
Про звільнення Романа Гловацького із посади заступника голови районної ради, без складання депутатських повноважень, у зв’язку із призначенням на посаду голови Хорольської районної державної адміністрації.
Депутат районної ради Олександр Хрипко разом з колегами по депутатському корпусу подякували Роману Миколайовичу за продуктивну співпрацю та висловили побажання продовжити гарну традицію у форматі співпраці депутатів районної ради та виконавчої влади району. Було озвучено ряд пропозицій на які доцільно звернути увагу новому очільнику РДА.
Депутат обласної ради Михайло Іванович Міщенко побажав Роману Миколайовичу продуктивної роботи на новій посаді та вніс пропозиції щодо вирішення важливих для громади питань.
Роман Миколайович подякував колегам по депутатському корпусу за слова підтримки та актуальні пропозиції і висловив окремі слова подяки Вірі Анатоліївні за наставництво та по-справжньому материнську підтримку за час роботи під її керівництвом.
У Другому питанні порядку денного було розглянуто та затверджено пропозиції по включенню депутатів районної ради до складу Спостережної ради при КНП «Хорольська ЦРЛ». Підтримано кандидатури депутатів районної ради Юрія Лещенка та Сергія Полупана.
В обговоренні, по завершенню розгляду питань порядку денного, Сергій Гаврилович проінформував депутатів, що в Полтавській області замість 4х госпітальних округів утворено один – Полтавський. КНП «Хорольська ЦРЛ» включена до переліку опорних лікарень госпітального округу. Це єдина районна лікарня в області із таким статусом. Решта 7 лікарень розташовані в містах обласного значення. Такий високий статус лікарні є показником роботи депутатського корпусу, виконавчої влади та насамперед адміністрації медичного закладу.
Депутат районної ради Михайло Виноград відзначив, що таких результатів вдалося досягти завдяки багаторічній командній роботі всіх гілок влади. Навіть при ротації очільників району процес розвитку і підтримки районної лікарні завжди перебував і перебуває на першому місці.
Віра Анатоліївна проінформувала депутатів про участь в нараді, що відбулася 5 лютого у облдержадміністрації стосовно обговорення Перспективного плану формування базового рівня адмінтерустрою Хорольського району.« повернутися до списку новин