Хорольська районна рада

1 квітня Хорольський міжрегіональний центр перепідготовки звільнених у запас військовослужбовців відзначив 25-річчя з дня утворення

Переглядів: 281

1 квітня Хорольський міжрегіональний центр перепідготовки звільнених у запас військовослужбовців відзначив 25-річчя з дня утворення. Це один із 3 закладів, які були реорганізовані в рамках українсько-німецького співробітництва. За кошти уряду ФРН було створено матеріально-технічну базу, ряд фахівців училища пройшли стажування на підприємствах Німеччини та отримали досвід для роботи в форматі Центру. В 1994 році це був інноваційний підхід у сфері реформування закладів професійно-технічної освіти, який в подальшому посприяв економічному зростанню Хорольщини та сусідніх районів. 

На даний момент заклад підпорядкований Департаменту освіти і науки облдержадміністрації. Підготовка висококваліфікованих фахівців здійснюється за кошти обласного бюджету. Керівництво Центру на урочистій лінійці висловило слова подяки обласній владі та депутатському корпусу обласної ради за сприяння та підтримку навчального закладу.


З нагоди свята на урочистості завітали голова районної ради Віра Мартюк, виконувач обов’язків голови райдержадміністрації Сергій Абрамов, міський голова Сергій Волошин, помічник-консультант народного депутата України Костянтина Іщейкіна Дмитро Кубрак, голова Хорольської районної профспілкової організації професійної спілки працівників агропромислового комплексу Анатолій Балюк.


За здобутки і досягнення у справі виховання молодого покоління та підготовки кваліфікованих фахівців, працівники та ветерани Центру нагороджені грамотами і подяками. Директор закладу, Віталій Заєць, також відзначив кращих студентів. викладачів та працівників Центру. 


Віра Анатоліївна та Сергій Гаврилович від депутатського корпусу та виконавчої влади подарували закладу ноутбук.


Як і обіцяли на святкуванні Дня захисту дітей голова ОДА Валерій Головко та депутат обласної ради Фахраддін Мухтаров, до річниці створення Центру відкрито майданчик з міні-футболу зі штучним покриттям. Спортивний майданчик побудовано за сприяння народного депутата України Костянтина Іщейкіна та міського голови Сергія Волошина за кошти державного та міського бюджетів.
З нагоди свята відбулися змагання, участь в яких взяли 9 команд з навчальних закладів району.« повернутися до списку новин