Хорольська районна рада

23 січня голова районної ради Віра Мартюк взяла участь в оперативно-розпорядчій нараді у виконувача обов’язків голови районної державної адміністрації Сергія Абрамова з питання: «Про додержання та виконання вимог законодавства у сфері техногенної та

Переглядів: 126

23 січня голова районної ради Віра Мартюк взяла участь в оперативно-розпорядчій нараді у виконувача обов’язків голови районної державної адміністрації Сергія Абрамова з питання: «Про додержання та виконання вимог законодавства у сфері техногенної та пожежної безпеки об’єктів, підвідомчих Міністерству освіти і науки України на території Хорольського району».
В нараді взяли участь начальник районного сектору ДСНС Віктор Галкін, начальник відділу освіти, молоді та спорту РДА Ірина Потерайло, керівники та службовці структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники установ освітнього спрямування та відповідальні за протипожежну безпеку на об’єктах працівники.
Сергій Гаврилович проінформував, що за результатами проведеної перевірки Хорольським РС ГУ ДСНС України у Полтавській області навчальних закладів району щодо додержання та виконання вимог законодавства у сфері техногенної та пожежної безпеки було виявлено недоліки, які підлягають усуненню.
Віктор Володимирович ознайомив присутніх з наказом Головного управління ДСНС України у Полтавській області від 11.12.2019 року за № 425 та результатами проведеної роботи. На території району позаплановій перевірці підлягає 43 об’єкта різних форм власності. В обговоренні з керівниками закладів освіти було визначено заходи, які необхідно провести для доопрацювання зазначених питань.
Разом з тим, ряд керівників закладів освіти та відповідальних за протипоженину безпеку фахівців відзначили, що ряд зауважень в актах про результати перевірки об’єктів, як то тиск води у мережі, технічний стан пожежних гідрантів знаходяться не в їх компетенції. Це питання до комунальних служб, які повинні утримувати та експлуатувати належним чином водопровідну мережу та протипожежні споруди на ній.
Зауваження начальником районного сектору ДСНС було прийнято, оскільки контроль за належним станом всіх протипожежних гідрантів він планує виокремити в окремий напрям роботи.
Було запропоновано відповідний перелік питань, щодо яких є зауваження, по кожному навчальному закладу відзначити у листах на ДСНС.
Керівники закладів освіти пояснили наявність зауважень на підпорядкованих об’єктах відсутністю роз’яснень від фахівців районного сектору ДСНС у попередні періоди щодо необхідності вирішення тих чи інших питань. Було досягнуто домовленості проводити офіцерами сектору та новопризначеним керівником підрозділу додаткових інформаційно-роз’яснювальних консультацій щодо посилення протипожежного захисту на об’єктах.
За результатами наради було визначено перелік необхідних заходів та напрями діяльності, що сприятимуть посиленню протипожежного захисту в установах освіти району.« повернутися до списку новин