Хорольська районна рада

Звіти перед громадою

Переглядів: 576

    17-19 січня голова районної ради Віра Мартюк, голова районної державної адміністрації Лариса Звірко, та депутат обласної ради Фахраддін Мухтаров здійснили виїзні прийоми в територіальних громадах Хорольщини.

    В ході поїздок вони відвідали Андріївську, Петрівську, Петракіївську, Староаврамівську сільські ради та Новоаврамівську і Покровськобагачанську об’єднані територіальні громади та зустрілися із місцевими жителями.

     Під час зустрічей з громадянами були підведені підсумки роботи районної влади та депутатів обласної ради за минулий 2016 рік, обговорювались плани роботи та розвитку на 2017 рік і на перспективу до 2020 року.

    Так, депутат обласної ради Фахраддін Мухтаров розповів людям про проведену ним роботу та зазначив, що лише за минулий рік на потреби громад району, розбудову соціальної інфраструктури, вирішення питань окремих громадян, ним особисто було виділено близько 2 млн. грн.

    Ним було зареєстровано більше 900 колективних та особистих звернень громадян, в тому числі, 718 звернень з проханням надати матеріальну допомогу, здебільшого на лікування. Всі вони не залишились без уваги.

     Цього разу також люди звернулись до керівників району та депутата обласної ради з рядом питань.  Сільських мешканців цікавлять питання ціни на молоко, можливості оснащення сільських лікувальних закладів транспортом, питання проведення ремонтів, утеплення приміщень загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів.

    Знову чимало було звернень з проханням надати матеріальну допомогу на лікування, допомогти у вирішенні питання документального підтвердження трудового стажу, допомогти оформити субсидію тощо.  Але , слід відмітити, що у всіх громадах люди говорили про необхідність об’єднання зусиль влади і громад в питанні визначення стратегії розвитку території, підготовці комплексних та цільових програм та інвестиційних проектів, їх просування .

    Керівники району та депутат обласної ради прийняли рішення по можливості і надалі здійснювати спільні виїзні прийоми громадян та робочі поїздки в громади.« повернутися до списку новин