Хорольська районна рада

Щороку, 22 червня український народ вшановує світлу пам'ять мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна.

Переглядів: 317

Щороку, 22 червня український народ вшановує світлу пам'ять мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна.
Горем і болем це лихо увірвалось в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю. Кожен п’ятий українець загинув у тій страшній війні.
Наш обов’язок – пам’ятати про тих, хто пожертвував своїм життям задля звільнення рідної землі та перемоги над нацизмом.
Життєписи цих людей – уроки істинної мужності та патріотизму для сучасників.
Сьогодні, після віроломного нападу та наслідків досі триваючого військового конфлікту, ми повинні особливо гостро усвідомлювати ціну свободи, миру та безпеки. 
Напередодні пам'ятної дати, голова районної ради Віра Мартюк, голова райдержадміністрації Лариса Звірко, перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Абрамов, керівник апарату РДА Ірина Штейнберг та голова ради районної Організації ветеранів України Дмитро Кражан вшанували пам’ять полеглих земляків, всіх українців, що віддали життя в боротьбі за незалежність Батьківщини, покладанням квітів до обеліска жертвам концтабору «Хорольська яма», Меморіального комплексу „Вічний вогонь“ та до Меморіального комплексу „Хорольська яма“. 
Героїчний приклад нашого народу, який здобув перемогу у Другій світовій війні, нікого не повинен залишити байдужим. Схиляючи голови перед світлою пам'яттю загиблих за свободу України ми відчуваємо та підтримуємо взаємозв’язок між поколіннями героїчних співвітчизників.« повернутися до списку новин