Хорольська районна рада

Шановні жителі Хорольщини!

Переглядів: 125

Ми продовжуємо серію публікацій про результати роботи за кожним напрямом діяльності. Сьогодні ми розглянемо за які кошти утримується позашкільна освіта Хорольського району.
Даний напрям освітніх послуг в районі представлений Хорольським районним центром дитячої та юнацької творчості і Хорольською районною дитячою спортивною школою Хорольської районної ради Полтавської області. Дані установи дозволяють виявляти і всебічно розвивати творчі та спортивні здібності молоді, всестороннє розвивати підростаюче покоління.
Завдяки командній роботі депутатів обласної, районної, місцевих рад та виконавчої влади району ЦДЮТ та ДЮСШ утримується на належному рівні. Постійно оновлюється матеріальна база закладів, ведеться навчально-тренувальна робота.
З районного бюджету на потреби закладів позашкільної освіти у 2019 році було виділено понад 2,2 мільйонів гривень.
На утримання Хорольського районного центру дитячої та юнацької творчості протягом року виділено майже 1,2 мільйона гривень.
За рахунок даних коштів відбувалася сплата заробітної плати з нарахуваннями працівникам в сумі майже 1,1 мільйона гривень.
Понад 96 тисяч гривень з районного бюджету було спрямовано на оплату енергоносіїв, комунальних та інших послуг.
Також профінансовано видатки на відрядження, поточні видатки та реалізацію певних програм на суму понад 10 тисяч гривень.
На утримання Хорольської районної дитячо-юнацької спортивної школи у 2019 році виділено понад 1 мільйон гривень.
Виплата заробітньої плати з нарахуваннями працівникам склала в сумі понад 900 тисяч гривень. Вишняківська та Штомпелівська сільські ради також виділили кошти на сплату заробітної плати працівників ДЮСШ в сумі 38,3 та 15 тисяч гривень відповідно.
З районного бюджету було спрямовано 7,6 тисяч гривень на оплату енергоносіїв та комунальних послуг.
Для потреб ДЮСШ за рахунок районного бюджету було придбано обладнання, матеріали та інвентар на суму 57,7 тисяч гривень.
Також профінансовано видатки на відрядження, поточні видатки та реалізацію певних програм на суму 51,9 тисяч гривень.
Депутатами обласної ради від Хорольщини було залучено 60 тисяч гривень з фонду розвитку територій на потреби ДЮСШ. Депутат обласної ради Михайло Міщенко залучив 60 тисяч гривень для придбання двох картингів для гуртка технічної творчості.
Завдяки взаєморозумінню і підтримці депутатів обласної, районної, сільських рад на потреби ЦДЮТ та ДЮСШ вдалося залучити понад 2,3 мільйонів гривень з місцевих бюджетів всіх рівнів.
Маємо надію, що і в цьому році знайдемо взаєморозуміння і підтримку усіх гілок влади з метою подальшого покращення освітніх послуг.« повернутися до списку новин