Хорольська районна рада

Шановні жителі Хорольщини! Ми продовжуємо серію публікацій про результати роботи за кожним напрямом діяльності

Переглядів: 154

Шановні жителі Хорольщини!
Ми продовжуємо серію публікацій про результати роботи за кожним напрямом діяльності. Сьогодні ми розглянемо ким та за які кошти утримується дошкільна освіта Хорольського району. Як фінансувалися дитячі садочки району протягом 2019 року. Відразу варто зауважити, що завдяки децентралізації, повноваження в галузі дошкільної освіти закладів, розташованих у об’єднаних територіальних громадах, передані відповідним сільським радам – Покровобагачанській, Клепачівській та Новоаврамівській ОТГ. Відповідно, ми проаналізуємо видатки на дошкільну освіту без врахування закладів територіальних громад, які мають власні повноваження та бюджети.
Завдяки командній роботі депутатів обласної, районної, місцевих рад та виконавчої влади району дитячі садочки району утримуються на належному рівні, постійно оновлюється матеріальна база закладів.
З районного бюджету на потреби закладів дошкільної освіти у 2019 році було виділено понад 18,7 мільйонів гривень.
За рахунок даних коштів відбувалася сплата заробітної плати з нарахуваннями працівникам дитячих садочків в сумі майже 14,3 мільйона гривень. Працівники дитсадків району протягом року не мали проблем із затримками чи заборгованістю по виплаті заробітної плати. Для заохочення персоналу дитячих садочків, розташованих у Староаврамівській та Мусіївській сільрадах, даними сільрадами було виділено 191,9 та 20,0 тисяч гривень відповідно на заробітну плату та нарахування.
Понад 1,5 мільйона гривень з районного бюджету було спрямовано на оплату енергоносіїв та комунальних послуг для забезпечення тепла і комфортних умов у школах району.
Оплату послуг, окрім комунальних було профінансовано на суму 279,8 тисяч гривень.
Для харчування дошкільнят з районного бюджету було виділено понад 900 тисяч гривень.
Проведення капітальних ремонтів, реконструкцію та реставрацію приміщень, інших об’єктів дитячих садочків з районного бюджету було профінансовано на 1,2 мільйона гривень. Зокрема, з районного бюджету було профінансовано капітальний ремонт санвузлів, харчоблоків, куточка для харчування, капремонт огорожі, поточний ремонт тротуару в ряді дитячих садочків.
Для потреб закладів дошкільної освіти району за рахунок районного бюджету було придбано обладнання, матеріали та інвентар на суму понад 500 тисяч гривень. Ці витрати включають у себе придбання газового котла, бойлерів, телевізорів, холодильників, комплекту дитячих меблів і т.д.
Також профінансовано видатки на відрядження, поточні видатки та реалізацію певних програм на суму майже 26 тисяч гривень.
Сільські та міська ради посприяли зміцненню матеріально технічної бази дитячих садочків району та в сумі виділили понад 588 тисяч гривень для придбання обладнання і матеріалів, виплати заробітної плати та реконструкції об’єктів.
Депутатами обласної ради від Хорольщини було залучено 259 тисяч гривень з Фонду розвитку територій області на потреби дитсадків району. Депутат обласної ради Фахраддін Мухтаров залучив 59 тисяч гривень на ремонт частини приміщення ЗДО «Калинка» в с. Мелюшки. Депутат обласної ради Ігор Сірик залучив 200 тисяч гривень на капітальний ремонт (заміну вікон) у ДНЗ „Веселка” с. Штомпелівка.
Завдяки взаєморозумінню і підтримці депутатів обласної, районної, місцевих рад на потреби дошкільних закладів освіти району вдалося залучити понад 19,5 мільйонів гривень з місцевих бюджетів всіх рівнів.
Маємо надію, що і в цьому році знайдемо взаєморозуміння і підтримку усіх гілок влади з метою подальшого покращення освітніх послуг.« повернутися до списку новин