Хорольська районна рада

15 листопада, з нагоди Дня працівників сільського господарства у районному будинку культури відбулися урочистості заходи

Переглядів: 144

15 листопада, з нагоди Дня працівників сільського господарства у районному будинку культури відбулися урочистості заходи.

 Зі словами вдячності та пошани за нелегку, самовіддану працю до присутніх у залі звернулися, голова районної ради Віра Мартюк, виконувач обов’язків голови районної державної адміністрації Сергій Абрамов та начальник відділу агропромислового розвитку районної адміністрації Людмила Черненко. До вітань очільників району долучився міський голова Сергій Волошин.

За самовіддану працю, високий професіоналізм та з нагоди професійного свята кращим підприємствам і працівникам галузі сільського господарства керівники району вручили Почесні грамоти облдержадміністрації, районної ради та райдержадміністрації, грамоти та подяки районної ради і райдержадміністрації.

Особливі вітання лунали заслуженим працівникам сільського господарства та тим, хто віддав хліборобській праці десятки років, хто більшу частину своєї трудової діяльності присвятив роботі в аграрному секторі.

Святковим концертом привітали хорольських хліборобів творчі колективи будинку культури.« повернутися до списку новин