Хорольська районна рада

28 січня голова районної ради Віра Мартюк та виконувач обов’язків голови райдержадміністрації Сергій Абрамов з робочим візитом відвідали Хорольську центральну районну лікарню

Переглядів: 141

28 січня голова районної ради Віра Мартюк та виконувач обов’язків голови райдержадміністрації Сергій Абрамов з робочим візитом відвідали Хорольську центральну районну лікарню.
Головний лікар, депутат районної ради, Михайло Виноград продемонстрував очільникам району хід виконання ремонтних робіт у закладі по ряду проектів.
На завершальній стадії знаходиться реконструкція пологового відділення ЦРЛ. Проектом передбачено облаштування зручних кімнат для матері та дитини, функціональних пологових залів, операційної зали. Враховано та створено умови для спільних пологів, можливість перебування, в залежності від самопочуття породіллі, батька з немовлям. Передбачено та створено належні санітарно-гігієнічні умови, відповідно до сучасних норм. Пологове відділення Хорольської ЦРЛ – одне з 2х відділень на 7 районів області.
Віра Анатоліївна та Сергій Гаврилович перевірили хід виконання будівельних робіт по облаштуванню ліфта у приймальному відділенні лікарні. Відповідно до проекту ліфт надасть можливість транспортувати пацієнтів на носилках в хірургічне відділення. Це, в свою чергу значно підвищить можливості ЦРЛ щодо швидкості та комфорту при наданні пацієнтам медичних послуг. В хірургічному, травматологічному відділеннях ЦРЛ отримують медичні послуги мешканці декількох районів області та потерпілі в ДТП на автошляху М03 Київ-Харків-Довжанський.
Також було оглянуто ремонт приміщення у інфекційному відділенні. Частину палат відділення було переобладнано під автономні бокси. Перебування пацієнта у боксі передбачає повну ізоляцію з метою неможливості поширення небезпечних захворювань, інфекцій, тощо. Бокс обладнано автономною каналізаційною системою, що передбачає знезараження. У кожен бокс є автономний вхід з вулиці, що дозволяє уникнути поширення інфекції по відділенню при прийомі пацієнта на лікування. Інфекційне відділення ЦРЛ одне на декілька районів області.
Планомірна підтримка розвитку лікарні та командна робота дали можливість створення опорної лікарні інтенсивного лікування на базі Хорольської ЦРЛ. Всього по області заплановано створення 8 лікарень даного типу. Відповідний медичний заклад передбачає визначений перелік обладнання та можливості при наданні медичної допомоги.
P.S. При собі маємо комплект бахіл, масок. Але для перебування у приміщеннях де ведуться будівельні, впорядкувальні роботи потреби їх одягати немає.« повернутися до списку новин