Хорольська районна рада

Шановні жителі Хорольщини!

Переглядів: 105

За рік, що минає, нами було зроблено багато гарних справ для розвитку і розбудови рідної Хорольщини. Завершуємо добрі справи, напередодні новорічних та різдвяних свят, приємними сюрпризами для школярів.
Новими викликами, в році, що минає, виявилося практичне втілення ряду реформ в реальне життя, тут, «на місці». Депутати районної ради з почуттям власного обов’язку і відповідальності за своїх виборців, з розумінням відзначили необхідность надати підтримку установам і організаціям при перехідному періоді і завжди згуртовано, єдиною командою, спрямовували зусилля на розвиток Хорольщини.
Рік, що приходить, обіцяє принести нам і повне переосмислення та зміну формату адміністративно-територіального устрою та організації влади. Це будуть кардинальні зміни, нові виклики, високий рівень відповідальності, але і нові можливості для кожного жителя Хорольщини. Ми впевнені, що всією Хорольською родиною, спільною командою однодумців ми примножимо досягнуті надбання і лише більш впевнено продовжимо рух вперед до нових звершень і досягнень. Адже це наш рідний край, де нам ростити і виховувати наших дітей та внуків.
Шановні друзі, дорогі односельчани, жителі Хорольщини, депутатський корпус, голова районної ради Віра Мартюк, заступник голови Роман Гловацький та виконавчий апарат районної ради щиро вітають Вас з різдвяними та новорічними святами!
Бажаємо Вам святкового настрою, міцного здоров’я, миру і добробуту, сімейного затишку і достатку та гарних святкувань в колі рідних і близьких людей!« повернутися до списку новин