Хорольська районна рада

25 березня голова районної ради Віра Мартюк та заступник голови районної ради Роман Гловацький взяли участь у щотижневій нараді яку провів виконувач обов’язків голови районної державної адміністрації Сергій Абрамов

Переглядів: 370

25 березня голова районної ради Віра Мартюк та заступник голови районної ради Роман Гловацький взяли участь у щотижневій нараді яку провів виконувач обов’язків голови районної державної адміністрації Сергій Абрамов.

На нараду були запрошені керівники апарату, управлінь та відділів РДА, керівники районних органів виконавчої влади та представники районних засобів масової інформації.

 До повістки денної були включені наступні питання:

  1. Про стан організації збору і видалення твердих побутових відходів з населених місць Хорольського району;

При обговоренні питання відзначено необхідність дотримання чинного законодавства суб’єктами поводження з побутовими відходами, недопущення підпалів сміття та несанкціонованих викидів рідких і твердих побутових відходів.

2.      Про надзвичайні ситуації та небезпечні події, які відбулися на території району в період з 18 по 24 березня 2019 року.

 

При розгляді питання акцентовано увагу на недопущенні підпалу сухої рослинності та вжитті відповідних заходів реагування.

За результатами розгляду питань дані відповідні доручення та рекомендації відповідальним виконавцям.« повернутися до списку новин