Хорольська районна рада

Дорогі освітяни Хорольщини! Щиро вітаємо вас із професійним святом – Днем працівників освіти, яке об'єднує всіх тих, хто відкриває нам двері у квітучий сад знань, науки, мудрості.

Переглядів: 60

Дорогі освітяни Хорольщини!

Щиро вітаємо вас із професійним святом – Днем працівників освіти, яке об'єднує всіх тих, хто відкриває нам двері у квітучий сад знань, науки, мудрості.

Справедливо кажуть, що освіта – надія і опора держави. Адже своїми здобутками ви, шановні освітяни, вносите визначальний вклад у розвиток України, формуючи нове покоління її громадян, передаючи кожній молодій людині неоціненний скарб високої освіченості, багатої духовності та прагнення змінювати на краще своє життя і долю своєї Батьківщини. Саме ви - педагоги, вчителі, вихователі, наставники - терпляче і вміло відкриваєте юним світ знань, навчаєте жити за принципом добра і совісті.

Тож прийміть сердечну вдячність за невтомну працю, великий талант і вірність покликанню, за вашу непохитну віру у кожного учня, підтримку і за часточку душі, подаровану дітям.

Нехай ваша професійна відданість та творча енергія і надалі слугують  утвердженню загальнолюдських цінностей, збагачують невичерпну криницю знань і духовності українського народу. Хай сяйво дитячих очей надихає на творчі здобутки, у серці панує добро, у помислах - мудрість, в родині - любов і достаток.

З повагою, голова районної ради Віра Мартюк, заступник голови районної ради Юлія Бойко, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради!« повернутися до списку новин