Хорольська районна рада

25 листопада проведено засідання постійної комісії районної ради з питань бюджетно-фінансової діяльності та управління майном під головуванням Леоніда Соболя.

Переглядів: 60

25 листопада проведено засідання постійної комісії районної ради з питань бюджетно-фінансової діяльності та управління майном під головуванням Леоніда Соболя.  Участь в засіданні взяли голова районної ради Віра Мартюк, заступник голови районної ради Юлія Бойко, керівники структурних підрозділів РДА та керівники районних органів виконавчої влади.

На порядок денний в цілому винесено 8 питань:

1. Про затвердження Переліку підприємств, установ і організацій, що належать до спільної власності територіальних громад Хорольського району.

2. Про затвердження  Переліку нерухомого майна спільної власності територіальних громад  Хорольського району, що закріплене за відділом управління майном Хорольської районної ради для оперативного управління.

3. Про затвердження  Переліку нерухомого майна спільної власності територіальних громад  Хорольського району, що закріплене за підрозділами Хорольської районної державної адміністрації, закладами соціальної сфери Хорольського району для оперативного управління.

4. Про передачу підприємств, установ і організацій  із спільної власності територіальних громад Хорольського району у комунальну власність Хорольської міської ради.

5. Про надання дозволу комунальному некомерційному підприємству "Хорольський районний центр первинної медико – санітарної допомоги" Хорольської районної ради Полтавської області на списання з балансу шляхом ліквідації основних засобів.

6. Про прийняття комп’ютерної техніки у комунальну власність Хорольської районної ради із комунальної власності Клепачівської сільської ради Хорольського району Полтавської області.

7. Про затвердження передавальних актів основних засобів, матеріальних цінностей та активів Вишняківської  загальноосвітньої школи I-III ступенів Хорольської районної ради Полтавської області та Трубайцівської загальноосвітньої школи I-II ступенів Хорольської районної ради Полтавської області до опорного закладу "Вишняківський заклад загальної середньої освіти I-III ступенів Хорольської районної ради Полтавської області".

8. Про внесення змін до показників районного бюджету на 2020 рік.

За результатами роботи комісії рекомендовано розгляд винесених питань на сесію районної ради.« повернутися до списку новин