Хорольська районна рада

27 грудня голова районної ради Віра Мартюк, виконувач обов’язків голови райдержадміністрації Сергій Абрамов, заступник голови районної ради Роман Гловацький та начальник відділу освіти, молоді та спорту РДА Ірина Потерайло відзначили переможців та уч

Переглядів: 167

27 грудня голова районної ради Віра Мартюк, виконувач обов’язків голови райдержадміністрації Сергій Абрамов, заступник голови районної ради Роман Гловацький та начальник відділу освіти, молоді та спорту РДА Ірина Потерайло відзначили переможців та учасників районного конкурсу творчих робіт „Якби я був головою громади“.
Конкурс проводився серед учнів та вихованців закладів загальної середньої освіти і позашкільних навчальних закладів Хорольського району у трьох вікових категоріях: І – з 7 до 10 років; ІІ - з 10 до 13 років (включно); ІІІ з 13 до 16 років. Для участі у конкурсі подано 12 творчих робіт з шести закладів загальної середньої освіти району. Ініціаторами конкурсу виступили відділ освіти, молоді та спорту РДА та Хорольська районна молодіжна громадська організація.
Конкурсна комісія у складі заступника голови районної ради Романа Гловацького, начальника відділу освіти, молоді та спорту Ірини Потерайло та головного спеціаліста відділу Тетяни Поклад, голови Хорольської районної молодіжної громадської організації Тетяни Верхогляд та депутата міської ради Олега Кібенка відібрала найкращі творчі роботи.
Переможцями стали:
у І віковій категорії - Лисенко Віталій (Штомпелівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.);
у ІІ віковій категорії І місце посіли- Пипко Олександра (Хорольський навчально-виховний комплекс), Артюшенко Ростислав (Хорольська гімназія); ІІ місце – Михальчук Владислав (Вишневий навчально-виховний комплекс), Синяговська Валерія (Андріївська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.);
у ІІІ віковій категорії І місце посіли Стежковий Владислав (Хорольський навчально-виховний комплекс), Покотило Ірина (Хорольський Центр дитячої та юнацької творчості); ІІ місце – Майборода Тетяна (Хорольський навчально-виховний комплекс); ІІІ місце – Тютюнник Євгенія (Андріївська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.).
Усі учасники конкурсу були нагороджені грамотами, подяками та цінними подарунками.« повернутися до списку новин