Хорольська районна рада

Голова районної ради Віра Мартюк та виконувач обов’язків голови райдержадміністрації Сергій Абрамов взяли участь у засіданні Ради розвитку громад і територій

Переглядів: 149

Голова районної ради Віра Мартюк та виконувач обов’язків голови райдержадміністрації Сергій Абрамов взяли участь у засіданні Ради розвитку громад і територій, що відбулося 27 грудня в обласному центрі під головуванням голови облдержадміністрації Олега Синєгубова.
Участь у засіданні Ради взяли представники структурних підрозділів облдержадміністрації, керівники комунальних підприємств, голови районних рад та адміністрацій, міст і ОТГ, а також громадськість.
Віру Анатоліївну та голів інших районних рад області запропоновано включити у склад Ради розвитку громад і територій Полтавської області.
На засіданні було розглянуто питання зменшення платежів за комунальні послуги для населення, стан забезпечення житлом учасників АТО/ООС та внутрішньо переміщених осіб, програми енергоефективності, які діють на території області.
Рада розвитку громад і територій Полтавської області скликатиметься й надалі для обговорення особливо важливих питань розвитку регіону.« повернутися до списку новин