Хорольська районна рада

26 травня на Хорольщині вдруге проведено виставку – ярмарок декоративних і господарських видів птиці і тварин

Переглядів: 230

26 травня, як і обіцяло керівництво району, на Хорольщині вдруге проведено виставку – ярмарок декоративних і господарських видів птиці і тварин. Захід відбувся за сприяння Хорольської районної ради, Хорольської районної державної адміністрації, відділу агропромислового розвитку РДА, відділу кульутри і туризму РДА та депутата обласної ради Фахраддіна Мухтарова. Організатор – Чайковський Вадим.

Професійні селекціонери та ентузіасти з Хорольщини, Лубенщини, Миргородщини, Семенівщини, Карлівського району, міста Полтави, з Сумської та Січеславської областей презентували в центрі міста свої досягнення, обмінювалися досвідом, продавали бажаючим птицю і тварин племінних порід та охоче дозволяли малечі та всім бажаючим познайомитися і зробити пам’ятне фото з мальовничими кроликами, голубами та іншими цікавими тваринами.

Жюрі у складі голови районної ради Віри Мартюк, першого заступника голови райдержадміністрації Сергія Абрамова, депутата обласної ради Фахраддіна Мухтарова, фахівців галузі Чайковського Вадима, Вовка Івана, Кривовязька Олександра, Шевченка Григорія та Ірини Стрільчук відзначили ряд учасників виставки призовими кубками за досягнення у племінній та селекційній діяльності, чистоту породи, якою опікуються селекціонери.« повернутися до списку новин