Хорольська районна рада

11 вересня під головуванням голови районної ради Віри Мартюк в кімнаті депутата проведено нараду з сільськими головами та представниками органів самоврядування району стосовно організації муніципального співробітництва та координації районної, місько

Переглядів: 149

11 вересня під головуванням голови районної ради Віри Мартюк в кімнаті депутата проведено нараду з сільськими головами та представниками органів самоврядування району стосовно організації муніципального співробітництва та координації районної, міської та сільських рад за рядом напрямів діяльності.
Заступник голови районної ради Роман Гловацький проінформував присутніх щодо участі жителів Хорольщини у конкурсі «Бюджет участі Полтавської області 2019», які подали цьогоріч 12 проектів. Згідно умов конкурсу, перевагу перед анкетним має електронне голосування. Рейтингове голосування з визначення проектів-переможців розпочнеться 14 вересня.
В 2019 році відкриваються нові можливості для навчальних закладів Полтавщини – 20 вересня розпочинається прийом проектів до участі у конкурсі «Шкільний громадський бюджет участі Полтавської області». Переможці мають можливість залучити до 100 тис. гривень (50% з обласного, 50% з місцевого бюджетів) на реалізацію проєктів по розвитку своїх навчальних закладів.
Було розглянуто питання про участь громад Хорольщини в «Обласному конкурсі розвитку територіальних громад». В ініціативному порядку відділом підготовки інвестиційних проектів районної ради за погодженням з органами самоврядування району було розроблено проект міжмуніципального співробітництва громад Хорольщини по придбанню земснаряда для чищення водоймищ і річок на території району. При обговоренні було опрацьовано питання щодо визначення громади, від імені якої Хорольська районна рада подасть проект до участі у конкурсі, та підприємства – балансоутримувача даного обладнання.« повернутися до списку новин