Хорольська районна рада

2 вересня в загальноосвітніх начальних закладах району відбулися урочистості з нагоди Дня Знань

Переглядів: 182

2 вересня в загальноосвітніх начальних закладах району відбулися урочистості з нагоди Дня Знань.
Голова районної ради Віра Мартюк цього святкового дня завітала до Мусіївської ЗОШ, яка відзначає в 2019 році свій 40-річний ювілей.
Чимало вітань, побажань та спогадів лунало на подвір’ї школи. Першокласники, що переступили поріг закладу 40 років тому вже приводять свої внуків на урочисте шикування. Почесний гість урочистостей Леонід Устименко поділився своїми спогадами про перші дні і роки життя, новенької у ті часи, школи.
Віра Анатоліївна у своїй промові привітала вчителів, учнів та їх батьків зі святом, побажала успіху та процвітання школі та відзначила високу відповідальність підприємств, зокрема СТОВ «Мусіївське», які своєчасно та у повному розмірі сплачують податки. Завдяки такій продуктивній співпраці у цьому році придбано комплект нових меблів та дедактичний матеріал для першокласників за рахунок коштів районного та обласного бюджетів.
Серед почесних гостей на захід також завітали директор СТОВ «Мусіївське» Володимир Куркін, заступник сільського голови Богдан Коваленко та головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту РДА Людмила Криворотько, які звернулися до присутніх з вітаннями та вручили цінні подарунки.
Відповідальна робота депутатів районної ради від Мусіївської громади була підтримана колегами і як результат з районного бюджету виділено 200 тисяч гривень на ремонт санвузлів на першому поверсі школи, що запланований. Санвузли на 2 поверсі попередньо були відремонтовані за рахунок коштів СТОВ «Мусіївське». З результатами виконаних робіт посадовці та гості ознайомилися під час огляду навчального закладу.« повернутися до списку новин