Хорольська районна рада

Шановні колеги, вітаємо вас з професійним святом!

Переглядів: 409

 Державний службовець – це особлива професія, представник якої володіє широкими повноваженнями та несе відповідальність за стан справ у суспільстві. Це нелегка праця, яка потребує вірності даній Присязі, бажання служити людям та справжньої відданості своїй справі.

      Державна служба втілює ідеї та принципи Української державності – суверенна, незалежна, демократична, правова, соціально орієнтована країна.

        Запорукою успішного виконання намічених цілей є Ваш професіоналізм, старанність, завзяття, практичний досвід та самовіддане служіння  на користь людям.

        Щиро бажаємо всім державним службовцям витримки і терпіння, таких необхідних у Вашій роботі. Ніколи не забувайте про своє високе призначення – вірно і чесно служити державі, своєму народу.

         Депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради бажають Вам міцного здоров’я, наснаги та невичерпної енергії, нових вершин і досягнень в  ім’я рідного краю та України. Окремі вітання ветеранам державної служби – шани і поваги Вам за роки нелегкої праці, міцного здоров’я і довголіття.

         Нехай кожен день вашого життя буде щасливий і радісний, а родинне тепло і затишок допомагають у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку.
« повернутися до списку новин