Хорольська районна рада

З нагоди Міжнародного дня прав жінок та миру 6 березня у районному будинку культури відбувся святковий концерт «Тільки сьогодні! Тільки для вас!» на який завітала голова районної ради Віра Мартюк

Переглядів: 108

З нагоди Міжнародного дня прав жінок та миру 6 березня у районному будинку культури відбувся святковий концерт «Тільки сьогодні! Тільки для вас!» на який завітала голова районної ради Віра Мартюк.
До присутніх у залі жінок з вітальною промовою звернулися голова райдержадміністрації Роман Гловацький та депутат обласної ради Фахраддін Мухтаров.
За досягнення та успіхи у професійній діяльності, багаторічну сумлінну працю, з нагоди свята Жінок та Весни ряд представниць прекрасної статі відзначено Почесними грамотами обласної державної адміністрації, Грамотами обласної ради, Почесними грамотами, Грамотами, Подяками районної державної адміністрації та районної ради.
По закінченню урочистої церемонії нагородження прекрасних на неймовірних жінок Хорольщини святковим концертом привітали творчі колективи будинку культури.
Чарівні жінки Хорольщини подякували організаторам концерту та працівникам районного будинку культури вщент заповненим залом. Неодноразово звучали овації виконавцям, що є найкращим привітанням до свята. Дякуємо за відвідини та чудову атмосферу на концерті.« повернутися до списку новин