Хорольська районна рада

06.10 у Хорольському районному військовому комісаріаті відбулися урочисті проводи призовників осіннього призову 2020 року на строкову військову службу до лав Збройних Сил України.

Переглядів: 50

Служба в Збройних Силах – це не лише священний обов’язок громадян України, це ще й школа мужності, хоробрості і стійкості, особливого гартування волі та характеру, які залишаються у людини на все життя. 06.10 у Хорольському районному військовому комісаріаті відбулися урочисті проводи призовників осіннього призову 2020 року на строкову військову службу до лав Збройних Сил України.

Участь в заході взяли голова районної ради Віра Мартюк, голова райдержадміністрації Роман Гловацький, які звернулися до юнаків з напутнім словом та побажали успішного проходження служби .

Маємо сподівання що майбутні Захисники Вітчизни гідно представлять Хорольщину в Збройних силах та бажаємо наснаги, мужності і терпіння при проходженні служби, гарних командирів та вірних побратимів у підрозділі, підтримки від рідних, близьких та співгромадян, до захисту яких ви приступаєте.
« повернутися до списку новин