Хорольська районна рада

нагоди свята Дня художника та 150-річчя від Дня народження В.М.Маковського у Хорольському краєзнавчому музеї відбулася виставка картин талановитих художників Хорольщини «Мистецтво єднає нас».

Переглядів: 80

З нагоди свята Дня художника та 150-річчя від Дня народження В.М.Маковського у Хорольському краєзнавчому музеї відбулася виставка картин талановитих художників Хорольщини «Мистецтво єднає нас».

На захід завітали голова районної ради Віра Мартюк, голова райдержадміністрації Роман Гловацький, депутат районної ради Юрій Лещенко, начальник відділу культури Хорольської РДА Ірина Гунько, керівник апарату Хорольської РДА Ірина Штейнберг, краєзнавець, громадська активістка Ольга Кожевнікова, представник Хорольського відділення АТ „Укрпошта“ Тамара Івахно.

На виставці були представлені картини Миколи Мазуренка, Тетяни Міщенко, Віри Рубан, Юлії Лободи та Владислава Коневського.

На заході відбулося погашення поштової марки із зображенням В.М.Маковського. У церемонії погашення поштової марки взяли участь Віра Мартюк, Роман Гловацький, Ірина Гунько, Ольга Кожевнікова та Алла Кикоть.

Віра Мартюк подякувала за запрошення на виставку та побажала талановитим художникам не знати розчарувань і поразок, завжди бути на висоті, прагнути до більшого та завжди випромінювати щастя!« повернутися до списку новин