Хорольська районна рада

Шановні жителі Хорольщини!

Переглядів: 121

Шановні жителі Хорольщини!
Починаючи з цього допису ми розглянемо таке важливе питання, як соціальний захист населення.
Сьогодні розглянемо фінансування з місцевих бюджетів для надання соціальних послуг управлінням соціального захисту населення РДА.
Протягом 2019 року на відповідні потреби з районного бюджету було залучено майже 1 мільйон гривень.
На понад 124 тисячі гривень профінансовано реабілітацію дітей-інвалідів та підвезення до місць реабілітації.
Майже 100 тисяч гривень виділено на санітарно-курортне лікування ліквідаторів аварії на ЧАЕС, учасників бойових дій, осіб з інвалідністю в наслідок війни.
340 тисяч гривень спрямовано на надання одноразової матеріальної допомоги жителям району.
Майже 240 тисяч гривень з районного бюджету було виділено на компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги громадянам похилого віку, інвалідам, дітям-інвалідам. Також на ці цілі понад 60 тисяч гривень виділили ОТГ.
На 107,9 тисяч гривень було відшкодовано абонплату за користування телефонним зв’язком учасникам війни, бойових дій, ліквідаторам аварії на ЧАЕС, дружинам померлих ліквідаторів, ветерана війни. Також на ці цілі було виділено 9,1 тисячу гривень з бюджетів ОТГ.
23 тисячі гривень було сплачено за пільговий проїзд на залізничному транспорті. Також 12,2 тисячі гривень було профінансовано ОТГ та сільськими радами.
Понад 150 тисяч гривень сільські та міська рада відшкодували за пільговий проїзд приміським автомобільним пасажирським транспортом.
З обласного бюджету було спрямовано 220 тисяч гривень на придбання ліків, зубопротезування, санаторно-курортне лікування громадян, постраждалих від аварії на ЧАЕС, поховання ветеранів війни. Також на ці цілі було спрямовано 11,6 тисяч гривень Мусіївської, Покровобагачанської та Хильківської сільських рад.
Завдяки злагодженій роботі протягом року вдалося залучити майже 1,5 мільйона гривень з місцевих бюджетів всіх рівнів на соціальний захист населення.
Сподіваємося що така командна робота депутатів обласної, районної, місцевих рад і виконавчої влади району на благо жителів Хорольщини продовжиться надалі.« повернутися до списку новин