Хорольська районна рада

Шановні жителі Хорольщини!

Переглядів: 130

Шановні жителі Хорольщини!

Депутатський корпус, голова районної ради Віра Мартюк, заступник голови Юлія Бойко та виконавчий апарат районної ради щиро  вітають Вас з Великим Днем Світлого Христового Воскресіння!

 У житті кожного християнина Великдень — свято особливо шановане та величне не лише тому, що приходить з утвердженням справжньої, квітучої та теплої весни, але й тому, що є символом перемоги життя над смертю, добра над злом, світла над пітьмою, віри — над безнадією.

Цьогоріч справляння традиційних релігійних обрядів обмежене у зв’язку з карантином. Закликаємо Вас проявити стриманість та турботу про своїх рідних і близьких в цей нелегкий час. Сучасні телекомунікаційні технології сьогодні дозволяють задовольнити свої духовні потреби дистанційно та зберегти саме цінне – здоров’я ваших близьких людей і ваше особисто.

 Зі святом Вас! Від усього серця бажаємо Вам благодаті, добробуту, окриленого настрою, миру, злагоди та душевної величі. Нехай цей Великий День дарує Вам щастя, здоров’я, любов та непохитну віру в кращий завтрашній день!« повернутися до списку новин