Хорольська районна рада

Хорольському агропромисловому фаховому коледжу Полтавської державної аграрної академії – 90 років.

Переглядів: 98

Хорольському агропромисловому фаховому коледжу Полтавської державної аграрної академії – 90 років.

3 жовтня в актовій  залі коледжу відбулися урочистості до 90-річчя навчального закладу.

На свято завітали голова районної ради Віра Мартюк, голова райдержадміністрації Роман Гловацький, депутат Полтавської обласної ради Фахраддін Мухтаров, депутат районної ради, директор СВК «Перемога» Анатолій Пасюта, міський голова Сергій Волошин, ректор Полтавської державної аграрної академії Валентина Аранчій, герой України, випускник коледжу Іван Балюк, представники Лубенського фінансово-економічного фахового коледжу Полтавської державної аграрної академії.

Віра Мартюк подякувала директору коледжу Миколі Чишку і всьому колективу за напружену, титанічну працю, за відповідальність та увагу до кожного студента, та побажала  творчої наснаги та життєвої енергії, сумлінних та неординарних  студентів з невгамовною жагою до пізнання!

Грамотами Хорольського агропромислового коледжу нагороджені ветерани, які протягом багатьох років пропрацювали і продовжують працювати у навчальному закладі.

Ще раз вітаємо навчальний заклад із 90-річчям! В день ювілею зичимо вам міцного здоров'я, щастя, достатку та злагоди вашим родинам, подальшої наснаги для здійснення всіх ваших творчих далекосяжних планів.« повернутися до списку новин