Хорольська районна рада

3 лютого голова районної ради Віра Мартюк та депутат районної ради, секретар постійної комісії районної ради з питань бюджетно-фінансової діяльності та управління майном Сергій Полупан прозвітували про депутатську діяльність за звітний період перед м

Переглядів: 145

3 лютого голова районної ради Віра Мартюк та депутат районної ради, секретар постійної комісії районної ради з питань бюджетно-фінансової діяльності та управління майном Сергій Полупан прозвітували про депутатську діяльність за звітний період перед мешканцями Староаврамівської сільської ради.
На зустріч із жителями громади також завітали Староаврамівський сільський голова Олександр Лозенко та генеральний директор ТОВ «Астарта-Прихоролля» Павло Кандиба.
З присутніми на зібранні мешканцями громади було обговорено питання, що їх найбільше турбують. Віра Анатоліївна та Сергій Миколайович проінформували про заходи, які здійснює районна рада для вирішення актуальних проблем.
По закінченню зустрічі Віра Анатоліївна з директором Староаврамівської ЗОШ Інною Пупченко оглянула навчальний клас першокласників та хол школи, який вдалося облаштувати завдяки участі учнів школи у грантовій програмі.« повернутися до списку новин